4Unhost logo

O spolku

POSLÁNÍ SPOLKU

Spolek vznikl za účelem rozvoje sociálního, kulturního a sportovního života Unhošti. Rádi bychom, aby se Unhošť stala místem, kde místní obyvatelé budou mít možnost žít více společensky a kulturně a nebudou muset za kulturou a dalšími společenskými akcemi jezdit Prahy a jinam v okolí. Rádi bychom navázali na činnost ostatních unhošťských spolků a k jejich pravidelným akcím přidali další společenské, kulturní a sportovní akce, které by se do budoucna také mohli stát tradicí. Zároveň bychom chtěli provázat činnost ostatních unhošťských spolků a společně udělali z Unhoště město plné zábavy a společenských akcí. Nechceme jen akce pořádat, ale rádi podpoříme akce ostatních spolků a obce. Jsme otevřeni nápadům i jednotlivých občanů Unhoště. Budeme rádi, když budete mít zájem podělit se s námi o další nápady a chuť se zapojit do spoluvytváření nové „živé“ Unhoště. Pomůžeme vaše nápady dotáhnout společně do cíle.

Logo spolku

Cílem našeho loga je, poslat všem jasnou zprávu, proč vznikl náš spolek: PRO UNHOŠŤ. Jsme hrdí obyvatelé Unhoště, kteří milují své město a chtějí si sladký život v Unhošti i pořádně užit a to nejlépe  v okruhu přátel.

VIZE SPOLKU

1. POŘÁDÁNÍ AKCÍ

Naší vizí je pořádat pravidelně různorodé akce v Unhošti. Chceme pořádat nové akce, které by se zařadily mezi již tradiční každoroční jako například posvícení, ale také chceme dělat náhodilé akce jako například koncerty, divadelní představení aj.

Mezi akce a projekty, které bychom mohli v dohledné době pořádat, patří:
• Promítání filmů v kinosále
• Pořádání hudební zábavy
• Cyklistický závod Karlovy Vary/Unhošť – dojezd do Unhoště
• Letní kino
• Sportovní den na hřišti
• Obnovení tradice posvícení
• Food festival aj.

2. spolupráce s ostatními SPOLKy A OBCí

Rádi bychom provázali pořádání společenských a kulturních akcí s dalšími spolky přispěli tak k vytvoření komunity kolem kultury. Nechceme jen akce pořádat, ale rádi podpoříme akce ostatních spolků, ať už jako podporu daného spolku, nebo jako reálnou pomoc při realizaci. Budeme rádi propagovat skrze náš Facebook, webové stránky všechny akce ostatních spolků, které o to budou stát. Chtěli bychom nastavit fungující spolupráci s obcí a kromě součinnosti při pořádaných akcí, předávat městu podněty k růstu rozvoje kultury v Unhošti.

3. provázání s občany unhoště

Víme, že Unhošť je plná šikovných lidí, kteří mají skvělé nápady, umí spoustu věci a zařídit téměř nemožné. Budeme moc rádi, když se nám kdokoliv ozvete, ať už to bude s novým nápadem na akci, s nabídkou spolupráce či pomoci atd. Věříme, že dohromady se nám společné dílo povede.

NAKLÁDÁNÍ S DARY

Jsme si vědomi, že kulturní akce se bez financí dělají opravdu složitě. Jsme připraveni do jisté míry spolek finančně podpořit, zajisté budeme v budoucnu žádat o podporu obec, jsme také připraveni na spolupráci s firmami, a to především z Unhoště. Zároveň bychom chtěli požádat nejen firmy, ale i občany města Unhošť o jakýkoliv finanční příspěvěk. Veřejně se zavazujeme, že přijaté dary nepoužijeme na nic jiného, než na pořádání kulturních a společenských akcí a na výdaje s nimi spojené.

kdo za tím stojí?

Iva Svatošová

O mně:
Vystudovala jsem Českou zemědělskou univerzitu obor Provoz a ekonomie. Momentálně pracuju v administrativě. Ačkoliv jsem unhošťská naplavenina (žiji tu od roku 2010), ráda bych abych Unhošť bylo město, které žije. Baví mne setkávat se s přáteli a poznávat další lidi. Ačkoliv za sebou nemám pořádání žádných velkých akcí (jen menší pro naše přátelé), chci pomáhat a unhošťské dění dále rozvíjet. Prozatím ve spolku zajišťuji administrativu, finance a smlouvy.

Jan Šebek

O mně:
V Unhošti jsem se narodil a žiji zde nyní i se svou rodinou. Unhošť je v mém srdci pevně zakořeněna. Vždy budu ochotně nápomocen všem dobrým nápadům aby město vzkvétalo a rozvíjelo se.
V minulosti jsem již pořádal, nebo se podílel na pořádání mnoha kulturních, společenských a sportovních akcích. Rád bych využil mých letitých zkušeností ku prospěchu fungování spolku. Věřím že i má profese reklamního grafika na volné noze přinese spolku několik výhod na poli marketingu, reklamy a propagace.
Jsem společenský člověk a rád se bavím. K tomu chci pomoci i lidem kolem sebe.

Martin Štěpánek

O mně:
Inovativní muž středního věku, od roku 2009 trvale bydlištěm v Unhošti, s více než 20 letou praxí v oboru techniky letectví a se zájmem organizování kulturních akci. V zálibě mám týmové sporty, hokej, fotbal, florbal, ale i tenis či squash. Ve všem hledám pozitivní přístup a jsem připraven uplatnit své dovednosti, např. zkušenosti s technickým zajištěním. Rád bych přispěl k rozvoji volnočasových aktivit v našem městě tak, abychom tu společně spokojeně žili a hlavně bavili se životem.
„Dycky Unhošť“

© 2022 4Unhošť z.s.